Cevreci Yapı Denetim Ltd. Sti

İçeriğe git

Ana Menü

Hakkımızda

Hakkımızda
     

HAKKIMIZDA

Çevreci Yapı Denetim Ltd. Şti. 4708 sayılı Yapı Denetimi hakkında kanun kapsamında 11 yılı aşkın süredir Yapı Denetim sektöründe mühendis ve mimar kadrosuyla başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam eden bir şirkettir.

Firmamız Ankara genelinde birçok ilçe ve beldede konut , iş merkezi ve alışveriş merkezi yapılarının denetimini üstlenmiş bulunmaktadır.

Hedefimiz 4708 sayılı Yapı Denetim Yasasındaki amaç, kapsam görev ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak, uzmanlık konularımızda disiplinli çalışarak, her türlü kontrol görevimizde otoriteyi tesis etmek, kaliteli hizmet hedefine ulaşmaktır.

Yapı sahiplerini inşaatın her safhasında TSE standartlarına uygun malzeme kullanma konusunda bilgilendirmeyi, yapılan işin kalitesinin standartların da üzerinde olmasını hedefleyen, ekip ruhuna sahip personeli şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Denetimde, yasa ve yönetmelikler çerçevesinde inşaatların her safhasında yerinde denetim ,test ve laboratuar çalışmaları yapılırken yeni mezun teknik elemanlar , inşaat kalfaları , ustalar , tecrübeli teknik elemanlarımızca eğitilerek imalatta ve denetimde kalite yükseltilmektedir .

Yapı denetim yasasının uygulama esaslarında yapılmakta olan düzenlemelerle yaygınlaşan yapı denetimi faaliyetlerimizle topluma çok daha faydalı olacağımıza, insanlarımızın konut ve binalarında doğal afetlerden endişe etmeden, sağlıklı bir yapıda huzur içinde yaşamasına daha uzun yıllar boyunca katkıda bulunacağımıza inanıyoruz.


ip adresi

Online Sayaç
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön